04.08.2020 16:19

Przegląd tygodnia 12.

Witajcie!
Na początku wybaczcie opóźnienie w publikacji - Człowiek nie zawsze ma czas, aby usiąść do pisania. Ale ale! Już nadrabiam!

Poniedziałek, 27.07

Zacznijmy od nowości z Kutna - Nawiązujące do starej dobrej Skarpety Vosco w prądzie wyjeżdża na ulice.
W tym miejscu muszę przyznać, że auto wygląda całkiem dobrze i jeżeli uda się je wprowadzić do produkcji seryjnej, to ja im życzę sukcesu. A kiedy e-motocykl? O tym pomyślimy w innym wpisie… ;) A jeżeli chcecie już zacząć zbierać fundusze - czy to na Syrenkę czy innego Junaka - to może zainteresują Was oferty pracy w Spyke.

Harley-Davidson pracuje nad zmiennymi fazami rozrządu w swoich nowych silnikach
. Jak nietrudno się domyśleć, całe zamieszanie spowodowane jest restrykcjami w Europie.
A skoro mamy hasło zmiennych faz rozrządu - dam Wam hasło - Harley V-Tec. A Wy dajcie memy :D

Wtorek, 28.07
Zacznijmy od prezentacji Ride 4. Miałem okazję pograć bodajże w pierwszą część i jest to super sprawa, kiedy akurat nie możesz dosiąść prawdziwych dwóch kółek. Albo ich nie masz. A informacja o ilości modeli rozpala wyobraźnię - olejaki? GPZ? ETEZETKI?!

Na zakończenie wtorku mamy odpowiednie zakończenie historii z zeszłego tygodnia. Brak prawka i moto bez przeglądu - kombinacja idealna, jeśli chcecie mieć kłopoty.

Środa, 29.07

Na portalu został poruszony ciekawy temat drogowych odcinków lotniskowych. Chciałbym zobaczyć powrót regularnych ćwiczeń na takich odcinkach - wyobrażacie sobie? Zatrzymujesz się na takiej wojewódzkiej, a przed Tobą kołuje...SU-22? Albo MIG-29? Cudowna wizja! Prawie jak Top Gun...

Czy skuter się opłaca? Według środowego artykułu, finansowo tak - i owszem - może to nawet brzmieć logicznie. Jednak dumy za oszczędności nie odkupisz ;)
No chyba, że zdecydujecie się na zakup Bajaja Dominara lub Bruzera, o któryc h ostatnio pisałem. Czytaliście?

A propos skuterków - na koniec dnia podpinamy ładowarki, bo KTM myśli nad elektrycznym skuterem. Takim to dopiero byłoby tanio.

 

 

 

Czwartek, 30.07

Tydzień się już prawie kończy, a tutaj nawiązanie do tematu z poniedziałku. Na pewno się ze mną zgodzicie, że hasło “luksusowy Polonez” delikatnie mówiąc brzmi niedorzecznie. Fakt jest jednak taki, że projekt “Nowego Poldka” wygląda nadzwyczaj ciekawie.
PROSZĘ, NIE NAZYWAJCIE GO POLONEZ!

Następnym tematem jest nowy model od Zontesa. Jak nie przepadam za takim typem motocykli, tak ten model wygląda kozacko. Aż trudno uwierzyć, że to tylko 35-konna trzysetka (Czyli podobnie, jak wspomniany przeze mnie wcześniej Bajaj)!

 

Honda wraca do pomysłu z kompaktowym skuterkiem. Oto, czym będziemy poruszać się w stolicach zachodniej Europy, kiedy kolejne restrykcje sprawią, że żadne auto już do miasta nie wjedzie. 

 

Piątek, 31.07

Oho, coś mnie ominęło - po raz pierwszy dobiegły mnie informacje i Kleszczowie. Tylko czekać, aż podobnie zostanie zamknięty temat Obidowej.
Jak wynika z treści wpisu, policjanci podchodzą do tego zakazu zdroworozsądkowo w kwestii normalnych użytkowników drogi. I chwała im za to!

No i w sam raz na weekend - ciekawostka wywołująca ciekawość i radość i dzikie żądze - do kupienia są dwie sztuki RC16. Śmiało można rzec, że egzemplarze zadbane i jeżdżone tylko w weekendy. Cena? Prawie półtorej bańki netto. Dla porównania, za podobną sumę możemy kupić np. Lamborghini Aventador.


Tak oto dobiliśmy do końca tygodnia. Chciałbym sobie i Wam życzyć, aby było nas na takiego KTMa stać ;)
Do zobaczenia w kolejnych wpisach!

Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz