01.02.2015 22:35

Przegląd tygodnia 5

26.01

Tydzień zaczął się bardzo przyjemnie. Między innymi dzięki H2R w postaci Streetfightera. W tej chwili SuperDukeR nabrał wyglądu baranka. Jak na moje, to bardzo chętnie bym go zobaczył w malowaniu na wzór starych Ninjy z lat 90tych.

Druga informacja, która ożywiła poniedziałek to przecieki na temat nowej CBR250. Oglądając klipy z YouTube ze starym modelem, możemy się spodziewać czegoś podobnego. Może nie tak hardkorowego, ale jednak mocnego. Zastanawia mnie, czy Honda nie chce poprzez design przodu nawiązać do ultrabardzomocnowysokowycenionej RC213V-S, co zresztą mogłoby być uzasadnione przy takiej konstrukcji silnika.

27.01

Suzuki coś kombinuje, ale wątpię, żeby wyciek o ich zamiarach był przypadkowy. Poza tym, jeśli Suzuki chce się liczyć – jeśli nie w tym, to w przyszłym roku – musiałoby zaprezentować kompletnie nowego GSX-R, jego wersję z doładowaniem, Katanę Turbo, GSX-R 250 (4 cylindry?) oraz GSX-S 125, tak na chłopski rozum. No i oczywiście czekam na sukcesy w MotoGP i w WSBK, gdzie Suzuki i Kawasaki zapowiadają się całkiem dobrze.

 

28.01

Jak donosi Motogen, Ducati chce otworzyć fabrykę w Indiach. Mi się to podoba, trzeba tylko znaleźć jakiś fundusz inwestycyjny mający tam aktywa i można jakiegoś grosza tam schować.

Co mnie jednak bardziej ciekawi w tym temacie, to fakt, że prezes włoskiej marki twierdzi, „że nie zamierza wypuścić na rynek tańszych Ducati z małymi silnikami, ponieważ chce, aby producent był kojarzony tylko i wyłącznie z segmentem premium„. Jak na moje, to Kawasaki też nie myślało o skuterach. Tak więc Scrambler 125 jest jeszcze bardziej prawdopodobny, gdyż Panigale 250 jest raczej dziką fantazją.

 

29.01

Motogen był szybszy. Pierwsze fotki małolitrażowego BMW. Nie można póki co powiedzieć zbyt wiele oprócz tego, że mam nadzieję, że ta czacha i migacze z przodu są tymczasowe. Tył za to ma duży potencjał i mam nadzieję, że księgowi z Niemiec nie zaprzepaszczą tej szansy.

 

30.01

Turbo Suzuki nie w najbliższej przyszłości?


 

I na koniec ciekawa fotka z BikePics z tego tygodnia:

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w następnym tygodniu!

http://www.motogen.pl/Czterocylindrowa-Honda-CBR250RR-po wroci,22628.html
Komentarze : 2
2015-02-03 14:57:30 juno

L4D, Kozacki w opór, o wiele lepiej niż oryginał :D Z tym pługiem bym się zastanowił :P

2015-02-02 17:17:15 left 4 dead

ten TNT jest obłędny. ale chyba zdjąłbym mu ten pług...:)

  • Dodaj komentarz