07.02.2015 16:46

Przegląd tygodnia 6

Dzień dobry szczerozłoto! Tym razem podsumowanie tygodnia wyjątkowo w sobotę, gdyż jutro Warszawa i wystawa motorków. Przyznam szczerze, że ten tydzień nie obfitował jakoś w ilość newsów, za to ich poziom jest bardzo wysoki. Tak więc zapraszam do lektury:

 

02.02

Oberdan Bezzi wymyślił sobie skuter od AMG. Jak dla mnie projekt równie poroniony jak BMW 2 Active Tourer (FWD) w M-Powerze, czyli po prostu bez sensu. No i jak już napisałem wówczas w komentarzach, AMG chcąc tworzyć motocykle powinno przyjąć profil podobny do Ducati, czyli wściekłe ścigacze i cruiser na sterydach.

 

05.02

Stacje Esso blokują dalsze dystrybutory dla motocyklistów. Jeżeli nie płacili, to ja się wcale nie dziwię. U nas na Orlenie w godzinach nocnych jest jeszcze większy rygor. Najpierw płacisz, potem tankujesz. Proszę wybaczyć, ale inaczej się nie dało i mało kogo tu obchodzi, że Orlen, że klient najważniejszy, itp. Nikt nie chce ponosić kosztów kradzieży, której sprawcy nie da się znaleźć.

 

Inną ciekawostką jest fakt, że Guy Martin startuje w tym roku na BMW. Niech on w końcu wygra na TT!

 

Na motogenie Start Ducati w Indiach jako pewniak. Nie będę się rozpisywać, chciałbym tylko trochę poprzewidywać.

  1. Te super efekty specjalne w filmach z Bollywood z udziałem 1198 albo Panigale – pewniak, dajcie rok.

  2. Ducati 125 – dajcie czas do września. Jakieś wzmianki bankowo będą.

 

06.02

Yamaha wypuszcza specjalną wersję Vmaxa. Tylko sobie pomyślcie – Vmax, carbon, tłumiki Acrapa. Ten motocykl musi być tak przeładowany testosteronem, że każdej kobiecie, która na nim usiądzie, natychmiastowo urosną wąsy.

 

Na koniec foteczki z BikePics:

MONEY! Jak będę sprzedawać jakieś moto lub auto, to już wiem, na jakim tle!

No i zwycięzca w kategorii JAKOŚĆ:

 

Dzięki za lekturę i do zobaczenia :)

Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz